Tag: provokuese

FOTO/Era Istrefi rikthen postimet provokuese, shfaqet joshëse me bikini

Kengetarja me e klikuar shqiptare ne bote, Era Istrefi i eshte rikthyer postimeve ne Instagram, pas disa muajsh terheqje dhe heshtje. Së fundmi, përmes një...

VIDEO/Rikthehet fuqishëm Kejvina Kthella, provokon ndjekësit me pamjet e ‘nxehta’

Ka provokuar ndjeshëm rrjetin, modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila njihet per format bombastike dhe postimet e nxehta. Teksa ndodhet ne Amerike, ne Kaliforni,...