VIDEO/ Momenti kur merr flake makina me Inva Mulen dhe Ermal Mamaqin ne Valbone

Ndaje

Nje fugon u dogj sor rruges per Tropoje Ne te cilin ndodheshin Inva Mula me te shoqin, Ermal Mamaqi dhe nje grup tjetrr artistesh.

Me poshte eshte video e djegies.

”Kjo është makina me të cilin ne ishim nisur për të shkuar në Tropojë dhe Zoti donte që në te shpëtonim, të jemi gjallë. Ermal falë teje jemi gjallë. Imagjino të ishim akoma aty brenda çfarë do ndodhte, ne duhet të jetojmë akoma. Po mos të kishim qenë rob zoti s’do shpëtonim, falë energjisë së mire”, shkruan Mirela Sula.

Miq, për shkak të disa lajmeve që janë përhapur… Ju njoftoj që jemi të gjithë mirë.

Miq, për shkak të disa lajmeve që janë përhapur…Ju njoftoj që jemi të gjithë mirë. Ishim kaq shumë njerëz me energji pozitive sa shpërtheu furgoni. 😀jemi rrugës për Tropojë. Gëzuar Bajramin.🙏

Publiée par Ermal Mamaqi sur Vendredi 31 juillet 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje