Operacion blic i RENEA ne Elbasan, Cerrik dhe Peqin

Ndaje

FNSH dhe RENEA zbarkuan mbrëmjen e sotme në rrethin e Elbasanit ku ka zhvilluar një operacion blic edhe ne Peqin dhe Cerrik.

Operacioni kryhet si rjedhojë e dy vrasjeve të fundit që ndodhën në Elbasan dy ditë më parë.

Disa persona janë shoqëruar në polici si të dyshuar. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje