Yuri Kim vijon takimet, pas Ramës bisedime me presidentin Meta

Ndryshimet kushtetuese

Ambasadorja amerikane në vendin tonë Yuri Kim, është duke zhvilluar një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta, në zyrën e tij.

Ku takim vjen një ditë pasi Kim shkoi në zyrën e kryeministrit Edi Rama për të diskutuar lidhur me ndryshimet kushtetuese.

Vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje