VIDEO/ Policia, kontroll ne shtepite e personave te konfirmuar me koronavirus

Ndaje

Policia e Shtetit ka nisur kontrollet dere me dere, pasi ka gjithe listen me kontaktet e personave te konfirmuar pozitive, njoftoi sot Kryeministri Edi Rama permes rrjeteve sociale.

Kryeministri postoi nje video nga ky aksion  ne faqen e tij ne Facebook, duke bere apel per shume kujdes dhe zbatim te padiskutueshem te rregullave te percaktuara.

“Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu😷, por këto mesazhe njerëzore nga takimet me punonjësit e policisë së shtetit shërbejnë për këdo. Kushdo që është i prekur nga Covid19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën.👮 🚔 Policia i di të gjitha dhe kontrollet do të vijojnë👋! Shëndeti mbi të gjitha🙏”- shkruan Rama. /DRONI.al

🔴 Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu😷, por këto mesazhe njerëzore nga takimet me punonjësit e policisë së…

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 5 juillet 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje