Aktorja e famshme e serialeve turke besnike ndaj Shqipërisë, zgjedh Jugun për të pushuar

Ndaje

Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah u bë e njohur në Shqipëri nga seriali “Kurt Seit dhe Sura”

Ajo duket se e pëlqen shumë Shqipërinë pasi ka zgjedhur edhe këtë vit, ashtu si vitin e kaluar që pushimet t’i kalojë në bregdetin tonë.

Pak orë më parë, Farah ka postuar disa foto nga Saranda teksa ndodhet në mbrëmje, e ulur në shezllon dhe duke shijuar qytetin.

“Sarandë”, shkruan aktorja krah fotove që kanë marrë shumë like dhe komente.

Ndërsa në Instastory Farah ka bërë një tjetër status ku përshëndet shqiptarët me flamurin kuq e zi dhe një zemër. Krahas  këtij postimi, aktorja shkruan Shqipëri dhe lë të kuptohet se i pëlqen shumë vendi ynë.

https://www.instagram.com/p/CCJkvWagJT_/

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje