“Vërsulen t’i marrin thesin fatkeqit”, Berisha nxjerr pamjet: Rama– Veliaj– Ndrageta fitojnë 400 mijë euro në ditë nga plehrat

0Shares
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa pamje te renda, teksa disa police kane marre me force qesen me plehra te nje qytetari i cili siguron diçka nga kjo  metode.

Berisha jep arsyen se pse ndodh kjo gje, teksa zbulon se policet jane te detyruar nga kjo sjellje kafsherore, pasi u duhet te dergojne plehrat ne Sharre, aty ku prej kohesh funksionon Echo Tirana, me aferat qe i kane denoncuar prej kohesh ish-deputetet e PD.

Në këtë aferë, ndërmarrja e tyre e përbashkët “Echo Tirana”, duke paguar nga takspaguesit 12-27 euro për çdo ton plehra që i dërgon në Sharrë, ndërmarrjes përsëri të përbashkët, pra i paguajnë vetes së tyre dhe Rama-Velia-Ndrageta fitojnë në ditë 400 000 – 440 000 euro.

Kjo është arsyeja pse 5 narkopolicë i vërsulen të shqyejnë fatkeqin që siguron kafshatën me plehrat që mbledh”,-njofton policia.

Ndiqeni kete skene dramatike!A e dini pse 5 narkobandite me uniforme keqtrajtojne dhe i marrin thesin me plehrat e kafshates qytetarit? Kjo sepse plehrat jane afera Rama-Veliaj-Bosi i Ndragetes, Miglioranzi i Verones!Ne kete afere ndermarrja e tyre e perbashket Echo Tirana, duke paguar nga takspaguasit 12-27 euro per çdo ton plehra qe dergon ne Sharre ndermarrjes peseri te perbashket pra i paguanje vetes se tyre dhe Rama-Velia-Ndrageta fitojne ne dite 400000-440000 euro. Kjo eshte arseyeja pse 5 narkopolice i versulen te shqyejne fatkeqin qe siguron kafshaten me plehrat qe mbledh! Krim mafioz! sb

Publiée par Sali Berisha sur Vendredi 26 juin 2020

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje