Ministrja Manastirliu: Me e keqja nuk do te vij vetem nese…

Ndaje

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu paralajmëron qytetarët per rregullat e koronavirusit duke mos pasur alternative tjeter.

Sipas ministres Manastirliu, të gjithë qytetarët duhet të ruajnë distancën 1.5 metër, të mbajnë maskë, të lajnë duart shpesh dhe të dezinfektojnë ambientet.

“Më e keqja nuk do të vijë vetëm nëse secili prej nesh tregon kujdes në përditshmëri! #RespektoniRregullat; Ruani distancën 1.5 metër;Mbani maskë/barriera mbrojtëse kur nuk është e mundur të ruhet distanca; Lani shpesh duart; Dezinfektoni ambientet”, shkruan Manastirliu. /DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje