BERAT/ Gruaja deshi te vriste veten, nuk duronte me te shoqin

Ndaje

Nje grua deshi te vriste veten me fostoksine per shkak se e keqtrajtonte i shoqi.
Ngjarja ndodhi ne Kucove dhe gruaja mban inicialet PP dhe eshte 49 vjec.

Policia ka arrestuar te shoqin me akuzen e dhunes  ne familje.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kuçovë arrestuan në flagrancë shtetasin: P. P., 52 vjeç, banues në Kuçovë. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi shtetasja P. P., 49 vjeçe, bashkëshortja e shtetasit P. P., është paraqitur në spitalin Rajonal të Beratit në gjendje të rëndë, pasi kishte pirë medikament fotoksinë. Kjo shtetase ka deklaruar se e ka pirë këtë medikament, pasi bashkëshorti e dhunonte në mënyrë sistematike. Shtetesja P. P. është transportuar në QSUT, për ndihmë më të specializuar.”, njofton policia e Beratit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje