Dash Shehi keput batuten e rralle per Edi Ramen

Ndaje

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi beri nje batute qe eshte edhe reale nderkohe. Ndersa ishte i ftuar ne “460 grade” te Artur Zhejit, u shpreh se Rama nuk e njeh vijën e kuqe, por vetëm vijën e bardhë.

Këta legena që qeverisin Shqipërinë, nuk kanë vijë të kuqe, vijë të bardhë. Edi Rama njeh vetëm vijën e bardhë, nuk e njeh të kuqen”, tha Shehi./DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje