Rikthehet Covid 19 ne Tropoje

Ndaje

Covid-19 eshte rikthyer serish ne Tropoje. Burime nga spitali  i Tropojës i thane tv Ora  se një çift është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Aktualisht ata po janë duke u trajtuar në shtëpinë e tyre.

Mësohet se çifti është nga fshati Berbat, ndërkohë vijon hetimi epidemiologjik.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje