Trupi iu gjet në pyll, dy pistat e vrasjes së rojes në Himarë

Ndaje

65 vjeçari nga Himara trupi i të cilit u gjet dje në mes të një pylli në Himarë rezulton të jetë qëlluar me 5 plumba.

Burime bejne me dije se autorët e kanë transportuar trupin me një makinë, duke humbur çdo gjurmë. Nuk saktësohet koha e kryerjes së krimit, por policia po heton në dy pista.

Ylli Luçaj u ekzekutua, për arsye ende të paqarta por burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se po hetohet në dy pista, në lidhje me këtë krim.

Njëra pistë lidhet me ndërtimin e rrugës së re Kuç-Himarë, ndërsa pista tjerë është ajo e ndonjë konflikti që viktima mund të ketë patur.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje