FOTOLAJM/ Falimentojne dyqanet ne Tirane, parulla kunder ‘Ramavirusit’

Ndaje

Dyqane te mbyllura ne rrugen Siri Kodra, nje nga rruget me te vjetra e me tradite te kryeqytet.

Keto dite shumica e kane shpallur falimentin ne kete menyre: Kane lene edhe shenime perkatese ku bejne me faj Ramavirusin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje