LAJMI I FUNDIT/ Termet i forte ne lindje te Korces

Ndaje

Nje termet i forte goditi kete pasdite Korcen. Epiqendra ishte ne fshatin Libonik ndersa termeti ishte me 10 km thellesi.

Termeti eshte ndjere fort dhe llogaritet te jete qene 4 shkalle te Rihterit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje