VLORE/ I riu vdes ne kantierin e ndertimit, te paqarta rrethanat

Ndaje

Nje i ri humbi jeten kete pasdite ne Vlore. I riu u godit nga nje skrep ndersa po punonte ne vendin e quajtur Kala ne Ujin e Ftohte.

Mbeten ende të paqarta menyra se si është goditur nga skrepi i riu.

Lidhur me ngjarjen e rëndë pritet një reagim nga policia, për të dhënë më shumë detaje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje