Tag: Korce termet

LAJMI I FUNDIT/ Termet i forte ne lindje te Korces

Nje termet i forte goditi kete pasdite Korcen. Epiqendra ishte ne fshatin Libonik ndersa termeti ishte me 10 km thellesi. Termeti eshte ndjere fort dhe...