Viktima ne Vlore minoren, ishte 17 vjec

Ndaje

Viktima e goditjes nga skrepi ne Vlore mësohet se është minoren, rreth 17 vjeç.

Ai ka qenë duke punuar për ndërtimin e parkimit të një pallati në zonën e njohur si Kalaja në Ujin e Ftohtë ku është aksidentuar nga vinçi.

“Rreth orës 16:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë, pranë Kalasë, një mjet vinç duke kryer punime pastrime territori në këtë zonë, ka aksidentuar një shtetas ende të paindentifikuar, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vend”.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, shtetasin Bujar Çakiri, 29 vjeç, banues në Librazhd, i cili po merret në pyetje në lidhje me ngjarjen.


loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje