Pellumb Pipero nderohet me titull ne Skrapar

Ndaje

Mjeku infeksionist edhe nderuar sit ne qytetin e tij te lindjes ne Skrapar.

Keshilli bashkiak vendosi ti jape titullin “qytetar nderi” i Bashkise se Skraparit.

Votimi ka qene unanim. Pipero u be njaft popullor javet e fundit duke dhene udhezime dhe interpretuar rreth koronavirusit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje