Tag: pellumb pipero

Pipero: Maska te behet e detyrueshme edhe ne rruge

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero kerkoi sonte qe mbajta e maskës edhe në rrugë të bëhet e detyrueshme me ligj. I ftuar në “Zonë e Lirë”...

20 shtrime ne nje dite, mjeku Pellumb Pipero ben nje mesazh...

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero përmes një postimi në Facebook, nënvizon se qeveria nuk ka asgjë në dorë dhe se rrezikojnë të bëjnë hapa...

Dyfishimi i infeksioneve ne pak dite, mjeku Pipero: Gjendja do te...

Megjithse shifrat e te infektuarve te rinj u dyfishuan nenpak dite ne Shqiperi, mjeku i njohur, Pëllumb Pipero është shprehur se situata do të...

Pellumb Pipero nderohet me titull ne Skrapar

Mjeku infeksionist edhe nderuar sit ne qytetin e tij te lindjes ne Skrapar. Keshilli bashkiak vendosi ti jape titullin “qytetar nderi” i Bashkise se Skraparit. Votimi...

Mjeku i njohur kerkon hapjen e plote te vendit

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero tha sot se vendi e ka kaluar fazën e rrezikut nga koronavirusi dhe se tani duhet të hapet vendi. Pipero...

PORTRET/ Pellumb Pipero, nga emerimi ne repartin e ushtrise deri tek...

Nga Evis Nasto Për të janë thurur këngë, bejte dhe MEMEpa fund. Është shëndrruar në një simbol kulturor në median klasike dhe në rrjetet sociale...

“Kurba nuk varet nga rastet e reja”, Pipero flet për situatën:...

Në një lidhje live për ”News24”, mjeku infeksionist Pellumb Pipero theksoi se shtimi i rasteve së sotme vjen prej shtimit të testimeve dhe gjurmimit...

Pëllumb Pipero ka ditëlindjen, merr surprizën e këndshme tek Infektivi

Mjeku i njohur Pellumb Pipero së bashku me kolegët e tij prej disa muajsh tashmë punojnë  për t’ju gjendur pranë të sëmurëve me virusin...

Mjeku Pëllumb Pipero ‘shtyn’ epideminë deri në muajin…

Mjeku Pëllumb Piero tha se në fund të qershorit pritet që Shqipëria të jetë e pastruar nga koronvirusi. Por ndërkohë Pipero tha se ka...

Pipero: Ja kur mund te marre fund izolimi

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, i ftuar në emisionin Opinion, iu përgjigj disa pyetjeve të qytetarëve në lidhje me koronavirusin. “Z. Blendi të lutem pyete doktor...