VIDEO/ Micotaqis ne rruget e Athines pa roje te shumta sigurie, Rama mban 12 te tille

Ndaje

Kryeministri grek Micotaqis ka bere nje shetitje sot rrugeve te Athines duket takuar qytetaret dhe duke biseduar me ta ngrohtesisht.

Bie ne sy qe numri i rojeve afer tij eshte i vogel dhe nuk jane peezente. Ish kryeministri Berisha e ka konstatuar kete dallim nderkohe qe ka postuar edhe kete mesazh:

Miq, ky eshte Qirjako Micotaqis. Nje kryeminister i respektuar, qe nuk ka frike nga populli i tij, qe nuk del me 12 badiguarde, qe nuk u nxori tanket qytetareve te vet!

Ju lutem krahasojeni me Sulltan Salep Surrelin! sb

Miq, ky eshte Qirjako Micotaqis. Nje kryeminister i respektuar, qe nuk ka frike nga populli i tij, qe nuk del me 12…

Publiée par Sali Berisha sur Mardi 26 mai 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje