Ngjarje e rëndë në Berat, fëmija 4-vjeç humb jetën pas kontaktit me energjinë elektrike

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me shenja jete ndërsa në sallën e operacionit, reparti kirurgjisë mësohet se nuk ja ka dalë.

Priten që të mësohen më shumë detaje në minutat në vijim lidhur me këtë ngjarje të rëndë.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje