DOKUMENTI/Ruçi zgjedh Fleckenstein pranë vetes, bën lëvizjen e bujshme në kabinetin e tij

Ndaje

Gramoz Ruçi ka vendosur emerimin  si “keshilltar per integrimin” prane kabinetit te tij ne Kuvendin e Shqiperise, raportuesin e Shqiperise ne PE, Knut fleckenstein.

Ne dokumentin qe mban firmen e kreut te Kuvendit, qe e kane bere publike mediat, mund te shihni edhe vendimin e marre nga Ruci.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje