Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit, rrethohet zona

Ndaje

Pranë portit të Durrësit në shëtitoren “Taulantia” gjatë hapjes së një kanali është gjetur një minë.

Ndërkohë, është rrethuar menjëherë zona dhe pritet të mbërrijnë ekspertët për të bërë verifikimet e duhura dhe hequr minën.

vijon…

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje