Zbardhen bisedat e babit me vajzen: Ndjenjat nuk komandohen, nuk e merr vesh kush

Ndaje

Jane zbardhur përgjimet e bisedave mes babait dhe vajzës së tij, në Maliq të Korçës, te siguruara nga gazetarja Lorena Kodra.

Ne audio degjohet teksa i ati 37 vjeç i kërkon të kryejnë marrëdhënie seksuale të bijës 18 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vloçisht të Maliqi, ndërsa në përgjimet tronditëse, që sjell me audio “BalkanWeb” i ati i thotë të bijës se nuk i komandon dot ndjenjat për të dhe se askush nuk do ta marrë vesh, nëse ndodh gjë.

Babai: Vetëm 1 here, do ndihesh mirë.
Vajza: Ti je babai im
Babai: Dakord që jam babai yt, po kjo eshte ndjenje
Vajza: Neser flasim
Babai: E di me babi e di, flasim kur të duash, por këto janë ndjena, ndjenjat nuk komandohen.
Vajza: Ndjenjat do ti komandosh aty ku duhen jo aty ku nk duhen.
Babai: …..
Vajza: Nuk duhet te flasësh me mua për budallëqe
Babai: Jo nuk është nuk është gjë e zotit ajo
Vajza: Edhe clidhje ka me mua?
Babai: Jo nuk ka lidhje, por që ta dish
Vajza: Mos fol budallëqe ik fli gjumë
Babai: Vetëm një herë
Vajza: Po ti je babai im
Babai: E di, por është ndjenjë
Vajza: Je në vete o ba, po më ke evlat, je në terezi?
Babai: Ndjenjat nk komandohen, pastaj kush do e marrë vesh? /BalkanWeb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje