Zbardhen detaje nga sherri në Korçë, çifti i bashkëshortëve plagosen nga nipi

Ndaje

Jane zbardhur detajet e para te nje ngjarje te rende te ndodhur ne Korçë paraditen e sotme.

Siç raportohen informacionet nga gazetarët, një konflikt brenda familjes ka përfunduar me plagosjen e një çifti bashkëshortësh. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pendavinj të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake çifti i plagosur është qëlluar nga 20 vjeçari Ilia Jani, i cili është nipi i bashkëshortes së plagosur.

Ilia Jani njihet si një person problematik nga bashkëfshataret, teksa banorët e fshatit bëjnë me dije se Beni Leka është goditur me thikë në gjoks ndërsa Ditera Leka me gurë në kokë.

Priten detajet zyrtare nga policia qe do te konfirmojne ngjarjen e sotme.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje