Shënohet viktima e 27-të e COVID-19, humb jetën i moshuari nga Durrësi

Ndaje

Mësohet së fundmi se një 71 vjeçar mbrëmjen e djeshme humbi betejën me Covid-19, duke e çuar në 27 numrin e viktimave të COVID-19 në Shqiperi.

Ai kishte ditë që ishte i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë. Viktima banonte në Durrës.

71 vjeçari kishte dy javë që po qëndronte në spital.

Ne oren 11:00 do te jete dhe perditesimi i te dhenave nga Ministria e Shendetesise mbi situaten e COVID-19 ne te gjithe Shqipërinë.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje