Situatë e sikletshme për profesorin në mësimin online, gruaja del nudo pas tij

Ndaje

Mësimi online është kthyer në te vetmen zgjidhje sa i perket zhvillimit të mësimit ne kushtet e pandemise dhe ka ndihmuar jo pak shkolla dhe universiteve, qe te mos humbasin nje pjese te mire te informacioneve.

Por gjatë këtyre sancave mësimore, ndodhin dhe të papritura dhe një e tillë i ka ndodhur një mësuesi në Argjentinë. Teksa ai ishte duke komunikuar me studentët me anë të lidhjeve live, në atë moment gruaja e tij futet në dhomë nudo.

Ky veprim i saj ka sikletosur jo pak profesorin, si edhe ka nxituar mjaft të qeshura nga studentët e pranishëm në leksion.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje