Tag: nudo

FOTO/Rita Ora pozon nudo nga plazhi, e ëma i jep “ultimatum”...

Nuk jane te rralla foto që këngëtarja Rita Ora poston për të treguar hiret e saj, e të njëjtën gjë ka bërë edhe në...

FOTO/E zhveshur nudo mes metrosë, modelja e famshme guxon për një...

E zhveshur komplet dhe nudo vetem per te reklamuar nje çantë. Kete e ka bere modelja e guximshme Naomi, e cila per hir se...

Situatë e sikletshme për profesorin në mësimin online, gruaja del nudo...

Mësimi online është kthyer në te vetmen zgjidhje sa i perket zhvillimit të mësimit ne kushtet e pandemise dhe ka ndihmuar jo pak shkolla...

VIDEO/Hajduti i hyn në shtëpi, modelja ishte nudo kur u përball...

Modelja 29 vjeçare Danii Banks e njohur për format seksi dhe provokuese,  është gjendur së fundmi në një situatë të pazakontë. Ashtu si ishte nudo,...

Foto provokuese gjysmë nudo e këngëtares shqiptare, çfarë reagimi bëri i...

Një foto e guximshme e Bebe Rexhës solli reagime të forta në rrjet dhe jo vetëm. Në ditëlindjen e saj të fundit, Bebe i...

FOTO/Nuk pritej nga Bebe Rexha, këngëtarja hap këmbët dhe pozon nudo

Bebe Rexha shqipartja me famë botërore njihet për faktin që nuk ka komplekse dhe e shfaq veten ashtu si është. Kete gje e ben...

FOTO/Skandalet në ndeshjet e futbollit vazhdojnë, një djalë lakuriq ndërpret lojën...

Dita e parë e ndeshjes në Premier League angleze kaloi dhe në krye të tabelës  dy klubet nga Manchester dhe Liverpool janë pretedentët. Mes gjithë...

Fotoja që ndezi rrjetin, Rita Ora tërësisht nudo pranë një mashkulli

Rita Ora nuk njeh limit dhe as rregulla.  Këngëtarja shqiptare me fame boterore njihet per tipin rebel dhe moskokëçarës që ka ndaj dhe ne...

FOTO/Forma perfekte për tu patur zili, modelja 50-vjeçare pozon nudo për...

Naomi Campbell, modelja me famë botërore duket se ka mbetur pas në kohë, duke patur linja perfekte trupore. Ajoeshte ne prag të 50-vjetorit,  por...

FOTO/Këngëtares serbe i vjedhin telefonin, mediat i publikojnë fotot pornografike

Nuk dihet ende se kush i ka vjedhur telefonin këngëtares serbe Dara Bubamara. Ajo që dihet vetëm është se këta njerëz ua kanë dorëzuar...