FOTO/Skandalet në ndeshjet e futbollit vazhdojnë, një djalë lakuriq ndërpret lojën në Angli

Ndaje

Dita e parë e ndeshjes në Premier League angleze kaloi dhe në krye të tabelës  dy klubet nga Manchester dhe Liverpool janë pretedentët.

Mes gjithë të tjera në Angli, kjo skenë e sezonit të ri do të mbetet një kujtim i gjatë.Ashtu si në finalen e Champions League, kete herë në fushë zbarkoi një djalë gjysmelakuriq, i cili më vonë hoqi dhe pantallonat për të dalë nudo.

Ai hyri në fushë përmes një makine, e cila vendoste shirita të shpejtë atletik në barin e gjelbër.  E gjithë situata u shoqërua me të qeshura dhe ekipet e sigurimit e nxorrën atë jashtë.

Kete ndeshje e fitoi Liverpool, në fitoren 4-1 të Liverpool-it kundër Norwich City .Të Mërkurën është skuadra e Klopp me Supercup që  pret rezultatin tjetër. Në Stamboll, fituesi i Champions League takon fituesin e Europa League FC Chelsea.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje