Gjirokastritët nuk mbyllin dot klubet

Ndaje

Dy biznese janë gjobitur sot me gjoba të majme.

Sot më datë 24 mars 2020, janë vendosur 2 gjoba nga 1 000 000 lekë ndaj dy subjekteve për ofrim të shërbimit bar kafe nga ISHSH dega rajonale Gjirokastër.

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor, Ju kërkon të zbatoni masat për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Tolerancë zero ndaj shkelësve të ligjit, thuhet në një njoftim të ISHSH.

Numri i subjektev që u gjobitën sot ëhstë me i vogël se sa dje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje