Tom Hanks dhe Rita Wilson mposhtin koronavirusin, dalin nga spitali

Ndaje

Tom Hanks dhe Rita Wilson janë liruar nga një spital i Queensland në Australi dhe tani janë në vetë-karantinë në shtëpinë e tyre, tha një përfaqësues i  Hanks për CNN të hënën.

Çifti raportohet te jete futur në vetkarantinim në shtëpinë e marrë me qera në Queensland.

Të dy burrë e grua janë ndër 375 rastet e konfirmuara me koronavirus në Australi. Hanks, 63 vjeç, shkroi në Instagram të enjten e kaluar se ishte infektuar me virusin.

Hanks dhe Wilson janë në Australi për punën para-prodhuese në një film në lidhje me këngëtarin Elvis Presley. Hanks është vendosur të luajë menaxherin e Presley, Kolonel Tom Parker, në filmin e drejtuar nga Baz Luhrmann. Prodhimi në projekt aktualisht është pezulluar.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje