FOTO/Françeska mbulon me mijëra euro njeriun e saj më të shtrenjtë: Sheik, edhe 100

0Shares
0

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka surprizuar njeriun e saj të shtrenjtë, babin për ditëlindje. Jaçe, e cila njihet per jeten e luksit, ka menduar t’i beje te atit dhurate lekë, ne vend te ndonje dhurate.

Ish-banorja e BB shkruan se mijëra eurot i ka sjellë në mënyrë që të kompesojë pamundësinë për t’i blerë të atit një tortë, ndersa kete te fundit e quan sheik.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje