Astrologe Meri jep parashikimin, në cilën datë do gjendet një zgjidhje për Koronavirusin

Ndaje

Astrologja Meri Shehu ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin e pasdites ‘Rudina’ ku dha parashikimet e muajit mars për të gjitha shenjat e horoskopit.

Ishte e papritur por astrologia u ndal dhe tek koronavirusi dhe u perpoq te jepte nje date per frenimin e tij.

Pas datës 10 mars, kur planeti Mërkur rikthehet në rrugën e tij të drejtë, do gjendet një zgjidhje për çështjen e këtyre teorive. Patjetër do gjendet një zgjidhje e rëndësishme dhe do çlirohemi deri diku”, u shpreh Meri.

Koronavirusi vijon te prekë mijera njerez, por ka dhe lajme te mira se midis rasteve ka patur dhe njerez qe jane dheruar dhe jane rikuperuar. Vdekshmeria vijon te mbetet e ulet dhe eshte e perqendruar tek moshat e treta.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje