Tag: meri

Astrologe Meri jep parashikimin, në cilën datë do gjendet një zgjidhje...

Astrologja Meri Shehu ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin e pasdites ‘Rudina’ ku dha parashikimet e muajit mars për të gjitha shenjat...

VIDEO/Ka dhe kështu, astrologia nxjerr fituesen e festivalit të RTSH sipas...

Festivali i RTSH-së ka marrë vëmendjen e te gjithëve, ndërsa eshte aluduar qe pa degjuar këngët pjesëmarrëse  se fituesja do te ishte Elvana Gjata. Teksa...

Astrologia Meri, ja si parashikon garën nesër për Ramën, Bashën e...

Astrologia Meri Shehu ka bërë një parashikim bazuar në numrat e renditjes në fletën e votimit dhe më pas në shenjat e horoskopit për...