Jo më sytë nga qielli, fundjava nis me mot të qëndrueshëm

Ndaje

Dy ditêve të ftohta, do tua lënë radhën një fundjave me temperatura favorizuese.

Fundjave nis me mot të qëndrueshëm, duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë mbizotëruese gjatë paradites.

Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe mbrëmjes parashikohet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por vijojnë të rriten në mesditë duke luhatur vlerat nga -4°C deri në 15°C.

Era do fryjë mesatare në toke dhe e fortë në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar  dallgëzimi 4 balle.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje