Denoncimi i fortë: ‘Një vajzë në gjendje të rëndë në QSUT, por se publikojnë prej kongresit’

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook mesazhin e një qytetari, ku shkruhet se një vajzë është me sëmundjen e koronavirusit.

Vajza ka ardhur nga Milano është në gjendje të rëndë në spitalin infektiv, por nuk e bëjnë publike për shkak të kongresit të PS.

Mesazhi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Kongresi i Koronavirusit!I familjes dhe Gjushit!

Kercenim per Shqiperine!

Miq, keshtu do regjistrohet ne analet e zeza te historise kongresi i partise se mafies shteterore te droges te kryekreut Edvin Kristaq Mafia

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Mirdita doktor Ne spitalin infektiv ne qsut Nje vajze e ardhur nga milano Ka dal me koronavirus Por e mbajne te fshehte. Prej kongresit Ka 4 dite me pneumoni Edhe 4 dite temperature I jane marre dy mostra Por kan vec hallin e kongresit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje