Partizani i fal golin Tiranës, shikoni momentin kur lojtari bën autogolin e çuditshëm

Ndaje

Tirana udhëheq ndaj Partizanit në Air Albania Stadium teksa  janë shënuar 4 gola dhe një karton të kuq.

Në minutën e 63’  te pjeses se dyte, Idrizaj realizon një autogol të pabesueshëm, ku pas depërtimit të Ngo nga e djathta, mbrojtësi vlonjat e ka dërguar topin në trekëndëshin e portës së tij, duke i dhuruar golin e 3 Tiranes.

Shikoni momentin:

Bardheblutë e Tiranës, vijnë në këtë takim, si kryesues të kampionatit, ndërkohë që kampionët në fuqi të Partizanit, do të kërkojnë triumfin në derbi, për t’u rikthyer në garën për titull, pas një serish rezultatesh jo fortë pozitive. Plot 19 mijë e 500 tifozë të pranishëm në “Air Albania”, për të ndjekur derbin e kryeqytetit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje