LAJMI I FUNDIT/ Policia mberthen Elbasanin, arsyet te paqarta

Ndaje

Forca te shumta policie po zhvillojne nje aksion krehje trrreni ne Elbasan në këto momente.

Rreth 100 punonjës policie të mbështetura nga disa grupe të FNSH, skuadres Shqiponja dhe oficerë të krimeve të rënda gjithashtu dhe sektorit të krimit ekonomik janë angazhuar në këtë operacion të befasishëm.

Operacioni ka synim krimin rutine ne qytet dhe pritet të ketë disa të arrestuar.

Policia po kontrollon në lokale të shumta, ndersa jane sekuestruar kamera.

Prej disa ditesh policia po kryen operacione te hapura publike por pa ndonje produkt por vetem me synime psikologjike. Te tilla aksione zhvillohen ne situata te jashtezakonshme dhe rezultatet jane te siguruara, ne te kundert ato kane efekte te tjera.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje