Basha me pronaret: Zgjidhje perfundimtare kthimit te pronave

Ndaje

Keeu i PD, Lulzim Basha takoi disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës. PD ka detyrim të pashlyer ti japë zgjidhje çështjes së pronave, deklaroi Basha gjate takimit.

Deklarata e Bashes:

Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.
@pdshqiperi ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje