Shën Valentini për pak sa nuk u merr jetën, çifti i sapo fejuar përplaset me makinë

Ndaje

Një aksident raportohet se ka ndodhur ne aksin Peqin-Rrogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, me iniciale E.B  dhe F . Gj, të cilët sipas burimeve ishin çift.

Çifti sapo fejuar kishin dalë për të festuar ditën e të dashuruarëve, nderkaq ishte  shpejtësia e lartë dhe lagështira qe beri qe  festa e tyre të shkonte kështu.

Aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën, por ndodhen në spital. Në makinë bëhet me dije se kishte edhe dhurata.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje