Tag: peqin

Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin, humb jetën pasagjerja 43-vjeçare, disa të...

Policia e Elbasanit njofton se një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugur Elbasan – Peqin. Tre automjete janë përplasur me njëri – tjetrin...

Shtohen rastet, dalin pozitivë me koronavirus çifti i avokatëve

Dy raste të reja pozitivë me Covid-19 kanë rezultuar në 24 orët e fundit në Peqin. Rastet janë të një çifti, burrë e grua, avokatë...

DETAJE/U plagos me armë zjarri në Peqin, i riu hedh foton...

Një person mbeti i plagosur me armë zjarri në Peqin. Ngjarja u regjistrua mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:10 në një lokal afër xhamisë,...

Plagosja ne Peqin, personi i qelluar ne gjendje te rende

Nje person mbeti i plagosur rende me armë zjarri në Peqin. Mediat raportojnë se i plagosur ka mbetur Besmir Hakballa, i cili ka marrë...

Shën Valentini për pak sa nuk u merr jetën, çifti i...

Një aksident raportohet se ka ndodhur ne aksin Peqin-Rrogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, me iniciale E.B  dhe F ....

Digjet makina e nënkryetarit të bashkisë Peqin, policia jep detajet pas...

Nënkryetarit te Bashkisë Peqin, dyshohet se i është djegur makina nga dy persona. Ngjarja ndodhi natën e të enjtes dhe makina e djegur ishte...

Atentati ndaj 23-vjeçarit, pistat ku po hetohet, 1 vit më parë...

10 persona jane shoqeruar deri tani nga policia per te zbardhur ngjarjen e ndodhur nje nate me pare ku mbeti i vrare 23 vjecari...

Aksidentohen rëndë dy makina në Peqin, vdes fëmija 5 vjeç

Një aksident i rende me pasojë vdekjen e një të mituri, 5 vjeç ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Sipas policisë, i mitur ishte pasagjer...

EMRI/I rikthehet “sportit” të tij të preferuar, tenton të arratiset sërish...

Gëzim Toma ka tentuar të arratiset nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin, duke përsëritur ‘sportin’ e tij të preferuar. Toma është arratisur...

Kapen 21 kg drogë në një banesë në Peqin, katër të...

Policia e Shtetit ka vijuar me operacionet e koduara, kur këtë herë, një i fundit i policisë së Peqinit i koduar "Progër" ka goditur...