VIDEO/Vajza e Robert Aliajt mahnitëse në skenën e ‘The Voice of Belgium’, juria kthehet e gjitha

Ndaje

Vajza e Robert Alias ka dhuruar spektakel dhe shume talent ne skenen e Voice Of Belgium.

Gala ka shkëlqyer në ‘blind auditions’ të The Voice of Belgium me këngën ”Don’t know why” të Norah Jones. Të gjitha karriget janë kthyer për Galën ndërkohë këngëtari Aliaj nuk ka mbajtur emocionet në backstage.

Gala duket se është në hapat e të atit por më tepër drejt një sukesi ndërkombëtar. Ndërkohë faqja zyrtare e The Voice Kids Belgium shkruan për vajzën e Robert Aliajt
”Gala tashmë e vendos shiritin shumë të lartë për këtë mbrëmje …”.

Gala zingt Don't Know Why van Norah Jones

Wow! 😮 Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… 💕

Publiée par The Voice Kids – VTM sur Jeudi 13 février 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje