VIDEO/ Basha vijon turin “Po te degjoj”, ja me ke u takua sot

Ndaje

Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar turin e takimeve “Po te degjoj”. Sot ai ishte ne nje servis makinash ku takoi Nikun.

Postimi i Bashes:

Turi #PotëDëgjoj, Basha prezanton videon:
Në servisin e makinave të Nikut, sipërmarrësit kurajoz që e ka ngritur biznesin e tij mes vështirësive dhe sakrificave. Biznesi i vogël që mbijeton sot mes vështirësive të mëdha është një nga prioritetet kryesore të programit ekonomik të PD në drejtim të vendit.
#PotëDëgjoj

Në servisin e makinave të Nikut, sipërmarrësit kurajoz që e ka ngritur biznesin e tij mes vështirësive dhe sakrificave….

Publiée par Lulzim Basha sur Mercredi 12 février 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje