Aksident i rende ne rrugen e Vlores, 5 te plagosur

Ndaje

Një aksident i rëndë ndodhi kete pasdite ne fshatin Peshkëpi të Vlorës.

Te pakten pesë persona janë plagosur ndersa ne vendngjarje ndodhen disa ambulanca.

Nuk ka ende informacione se sa është numri i automjeteve të përfshira dhe çfarë e ka shkaktuar këtë aksident masiv.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje