Grabitje në mes të ditës në Durrës, autori me maskë

Ndaje

Një pikë dhënie kredie është grabitur në qytetin e Durrësit.

Mesohet se pronari ka informuar policinë 40 minuta me vonesë. Grabitësi ka qenë i maskuar.

Nga informacionet paraprake, autori ka vjedhur një shumë prej 1 mln lekësh.

vijon

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje