EMRI/ Identifikohet personi qe u mor peng ne Kamze

Ndaje

Jak Prenga, 49 vjec eshte personi qe eshte marre peng sot ne Kamez, njofton news24.

Prenga u mor peng nga dy persona te tjere pas nje perplasje fizike mes tyre. Deshmitaret ne vendin e ngjarjes thane se Prenga ishte ne gjendje te renduar nderkohe nuk dihet ende se ku gjendet apo kush ishin personat qe rrembyen Prengen.

Policia ende nuk ka dhene nje pergjigje ne lidhje me kete akt te rende kriminal.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje