Policia rikthen aksionet dhe kontrollet, kapet në flagrancë një 57-vjeçar në Shkodër

0Shares
0

Policia e Shkodrës ka arrestuar një person nga Shkodra pas u kap duke ushtruar aktivitet të paligjshëm të Organizimit të llotarive të palejuara.s

Arrestimi i tij u bë pasi ky shtetas u kap në flagrancë nga Inspektoret e Kontrollit të Autoritetit Mbikqyres të Lojrave të Fatit Tiranë, në lokalin Bar Bufe që ka në perdorim në lagjen “Naim Gjylbegu”, duke ushtuar aktivitet të paligjshëm të lojërave të fatit.

Policia sqaron se në cilësinë e provës materiale iu gjet dhe ju sekuestrua në cilesinë e provës materiale një paisje elektronike smartphone i cili kishte të hapur një faqe të basteve sportive.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprën penale të “Organizimi i llotarive të palejuara”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje