FOTO/E mban të fshehtë lidhjen e saj, Soni Malaj publikon për herë të parë foto me partnerin biznesmen

Kengetarja Soni Malaj prej vitesh e ka mbajtur sekrete për mediat jetën e saj private, sidomos pas divorcit me balerinin italian, Mirko Luccarelli.

Por këtë vit të ri, ajo e ka shkelur pak privatësinë dhe ka publikuar në Instastory-n e saj një foto krah partnerit të saj Klevi, me të cilin bashkëjeton në Tiranë dhe me vajzën nga martesa me Mirkon, Annën.

I dashuri nuk ka asnjë lidhje me muzikën, por është biznesmen i një bar-kafe në Tiranë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje