Kosta Kamberi rrëfen ku është fshehur prej vitesh

Ndaje

Aktori i njohur  Kosta Kamberi ishte i thirrur së fundmi në emisionin ‘Soirée’ në Top Channel.

I njohur për barcaletat si dhe për rolet e tij aktori ka folur dhe për largimin e tij nga skena.

‘Kosta ku ke qënë gjithe këto kohë na ke munguar që nga hera e fundit që ti ke qënë në një program televiz për Vitin e Ri.Çfarë ka ndodhur me jetën tendë gjithë këto vite’ ishte pyetja që moderatorja Jonida Shehu i drejtoi,Kosta Kamberit.

‘Asgjë të re Jonida vazhdoj me atë grua që kam pasur( u shpreh me humor Kosta). Shkëputja nuk ndodhi se desha unë. Na shkëputen duke na kaluar në kategori të dytë dhe në plan të parë kaloi politika.Tani janë aktorët e politikës kështu që artistët i lanë në dorë të dytë jemi drejt pensisonit.

‘Të merr malli për programet televize që bëheshin në atë kohë’ ishte një tjetër pyetje e moderatores.

‘Aboslutish jo. Koha bën të vetën. Kujtimet i kam tmerr nuk dua fare ti kujtoj. Çdo gjë kalon ecën, rinia bën gjëra të tjera unë bëra aq sa munda atë kohë. Mi kujtojnë faleminderit i paskam bërë mirë. Nuk është se nuk bëj akoma ,por nuk duan të na marrin jo nuk jeni në treg kështu që faleminderit që na ftove.

‘Ti jeton midis Shqipërise dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës’

‘Po shkoj ndonjë herë por nuk është se jetoj atje, kam familjen. Nuk është se më pëlqen atje pasi atë që bëj këtu nuk e gjej atje .Atje thonë jo Amerika jo ngopesh jo han jo pin, por unë nuk dua të ngop barkun une dua të ngop shpirtin se por nuk ngopa shpirtin nuk kam çfarë e dua ushqimin, kështu që kur vij këtu ngopem me shpirtin ngopem me njërëzit.  Atje nuk të flet njeri me goje harron emrin’.u shpreh aktori.faxweb.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje