Tag: Kosta kamberi

Kosta Kamberi rrëfen ku është fshehur prej vitesh

Aktori i njohur  Kosta Kamberi ishte i thirrur së fundmi në emisionin ‘Soirée’ në Top Channel. I njohur për barcaletat si dhe për rolet e...